Zekeriyaköy Bölge Ve İlçe Olarak Nereye Bağlıdır

ZEKERİYAKÖY MOTO KURYE

Zekeriyaköy Sarıyer İlçesine Bağlı Bahçeköy’den Sonra Gelen Yer

Nadiren gösteriş olsun diye yazılan cezalar veya bağlamalarda asla uygulanmıyor. Hatta cezaları bile yine devlet ödediği söyleniyor. Bu çalışmalar 2020 gibi biteceği söylenmekte bakalım ne olacak. Kemerburgaz Motorlu Kurye düzgün ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yani onların çer ve çöplerini, artıkları ne kaldıysa işte onları da malesef emeğimizle kazanıyoruz. Ki onların kazandıkları milyon dolarsa bize düşen üç beş kuruş onuda pazarlık yapıp elimizden alıyorlar malesef. Yani ekmeğimizi bile ellerinden gelse hiç vermeyecekler.

Hep onlar zengin olsun fakirler ölsün. Aslında onlara sorsanız böyle bir düşüncelerinin olmadığını savunurlar.  Fakat yaşam tarzlarına ve standartlarına baktığımız zaman hiç de öyle olmadıkları aşikardır. Çoğu insan sıkıntı içinde ay başını getirme çabasında iken malesef bir kısım insanlar da bolluğu bereketi yaşamaktalar. Tabi ki bunlara karşı bir yanlış düşüncemiz yok ama paylaşmak vermek her zaman erdemliktir.

Bu Bölgede Zekeriyaköy’de Başımızdan Geçen Komik Bir Olay

Geçen senelerden bir yılın içinde gene böyle bir yazı paylaşmıştık. Yazı içine Zekeriyaköy bölgesinde hep kodamanların yaşadığını yazmıştım. Fakat bunu bilerek yazmadım aslında kelime seçimlerimde yanlış olduğunu düşünmüştüm. Biz bu makale ve yazıları aslında okunduğu veya okunacağı için yazmıyoruz. Sitemizin daha üst seviyeye taşımak ve arama motorlarında daha sağlam bir yere gelmesi için çalışma yapmak için yazıyoruz. İşte bunun içinde okunacağını pek tahmin etmiyoruz. Çünkü insanlarımız böyle uzun yazıları pek okumazlar ve hemen sıkılırlar. Biz Türk milleti olarak biraz okuma konusunda böyleyiz.

Yani böyle bir makale ele aldık ve yazmıştık sonradan ibret olsun diye

Daha sonraki zamanlarda Zekeriyaköy’den bir müşteri aramıştı. Kendisinden İstanbul içinde başka bir yere bir şeyler gideceğini söylemişti. Bizlerde tabi ki kaydı aldık adres bilgilerini falan aldık. Arayan orta yaşını biraz geçmiş bir hanımefendi idi. Konuşmanın sonunda şöyle demişti “Yalnız ben kodaman değilim emekli bir bayanım ” Bende o yazdığım kelime aklıma gelince özür dilemiştim. Demek ki yazılarımız okunuyor diye düşünmüş ve bundan sonra daha dikkatli yazmaya karar vermiştim. Gerçekten biraz da utanmıştım. Bu arada Uskumruköy buraya çok yakındır. Ormana da ise gene buradadır.