İstanbul Hızlı Kurye

İSTANBUL HIZLI KURYE SERVİSİ
İSTANBUL HIZLI KURYE SERVİSİ HİZMETE AÇILDI

İstanbul’ un En Hızlı Kuryesi, Bizim İle Tüm Gönderileriniz Tam Zamanında Teslim Olur

İstanbul un en hızlı kuryesiyiz. İddia ediyoruz ki en hızlı teslimatı biz yapıyoruz. İstanbul içi tüm bölgelere en fazla bir saat içinde hızlı olarak teslimat. Yakın bölgelere en fazla yarım saattte teslimat. Çok acil ve seri çalışıyoruz. Acil çalışıyoruz, çok hızlı teslim ediyoruz. Sadece ama sadece acil olarak çalışıyoruz. Bir çok açıdan hızlı bir sistem tüm sektörler içinde geçerli bir yöntem olmuştur.  Yani insanlar günümüz yaşantısında öyle bir hale gelmiş ki herkes her şeyin kendi açısından çok hızlı kurye olarak bir şekilde gerçekleşmesini istiyor.

Bu kural insanları her geçen gün daha da bencilliğe doğru sürüklemektedir. İnsanlarda hep banacılık oluşmaya başlar. Fakat işlerin hızlı olması her zaman iyi bir şey değildir. Göz göre göre bunlar bilen azınlıktaki insanlar ise bunlara göz yumuyor veya anlatsa da kimse onları dinlemiyor. Bir toplumda üzülerek ifade edelim ki, toplumun çoğunluğu hangi yöne eğilim gösteriyorsa geri kalanlarda o yöne doğru gidiyor. Farz edelim ki bir toplumda her kes siyah rengine beyaz diyorsa ve o gerçekten siyak olduğu halde herkes onu beyaz diye görüyorsa bu renk her kes tarafından beyaz olarak tanınır.

Piyasada Çalışan Firmalar İçinde Araştırmalar Sonucunda İstanbul İçinde En Hızlı Kuryesi seçildik

İstanbul da yapılan son istatistiklere göre İstanbul bölgesinde en hızlı kurye seçildik. 2017 ilk üç ay kurye sıralamasında İstanbul da en hızlı kurye seçilmekten gurur duyuyoruz. Bundan aldığımız haz ve sevinçle çalışmamızı ve hızımızı dahada ileriye getireceğiz. Başarılarımız hem hız olarak, hemde kalite ve güven olarak devam edecektir. İçlerinden biri bu siyahtır beyaz değil diye ne kadar söylese ve hatta bağırsa da artık insanlar onu kale almazlar. Çünkü her kes yanlış biliyor da tek o mu doğru biliyor anlayışı her toplumda oturmuş bir anlayıştır.

Özellikle bizim sektörde hızlı olmak bazen ölümle sonuçlanabiliyor. Fakat biz güvenliği ve hızı birleştirerek öyle işe koyuluyoruz. Yukarıda dediğimiz gibi insanlar hep işlerinin en hızlı bir şekilde yürümesini istemektedirler. Dediğimiz gibi bu durum her firma için daha fazla riski beraberinde getirmektedir.  Günümüzde insanlar artık yemek, içmek, eğlenmek için yaşıyorlar. Tüm insanların ortak derdi sadece para kazanmak ve kazandığını da hunharca harcamak olmuştur.  Harcadıkça daha fazla ihtiyaç duyulmakta ve ihtiyaç arttıkça da paraya ihtiyaç artmaktadır.