Hizmetlerimiz

ÇALIŞMA STRATEJİSİ VE SUNDUĞUMUZ YÖNTEM OLARAK HİZMETLERİMİZ NELERDİR?

Motor Kurye 2010 yılundan itibaren Kurye çalışmalarına devam eden kendi çapında orta ölçekli bir firmadır. Firma olarak 2018 yılına girdiğimiz şu zamanlarda Kurye sektöründe çeşitli hizmetlerimiz faaliyettedir. . Paraya ihtiyaç artınca daha da çalışmak ve insanların aç gözlülüğü ve hırsı daha fazla artmaya başlamakta. İşte bu düzende insanlar harcamak için kazanıyor ve kazanmak için yaşıyorlar. Yaşadıkları hayatın ve menfaatlerinin kendilerini nereye doğru çektiklerini bir defa olsun düşünmüyorlar.

SEKTÖRDE BÜTÜN YAPTIĞIMIZ VE ŞU AN AKTİF OLAN AKTİF  OLARAK HİZMETLERİMİZ ŞUNLARDIR

Her türlü taşıma ve ulaşım Hizmeti, Şehirlerarası Kurye Hizmeti, Şehiriçi Kurye Hizmeti, Anadolu Yakası Kurye Hizmeti, Avrupa Yakası Kurye Hizmeti, İstanbul İçi Kurye Hizmeti, Acil Moto Kurye Hizmeti, Hızlı özel Kurye Hizmeti, Uçak Kargo Hizmeti, İlaç Kurye Hizmeti, Alo İlaç Kurye Hizmeti, Express Moto Kurye Hizmetidir. Bizler kimsenin eğrisine veya doğrusuna ve düşüncesine karışalım anlayışı ile hizmet vermiyoruz. Fakat o neyse o dur anlayışı ile hizmet veriyoruz.

HIZLI OLMAK İNSANLAR İÇİNDE GÜZEL BİR MEZİYET OLABİLİR AMA AYNI ZAMANDA ÇOK DİKKATLİ OLMAK LAZIM

Bırakın da biz motorcuların önünü açın. Fakat işlerine gelince hemen yarım saatte trafiği açabiliyorlar. Çünkü trafik memurları piyasada yok. İşi gücü orada burada durarak falanı filanı korumak. Koyun her kavşağa bir memur bakın trafik açılıyor mu.? Bide bize karışmayın .Yapamıyorsanız bize bırakın biz yaparız. Yeter ki bizimle uğraşmayın. Aynen bunların hiç biri trafiğe çözüm olacak işler değil ve olmadı da zaten. Bu icraatlar kasayı doldurma icraatlarıdır.