Hakkımızda

İSTANBUL HIZLI KURYE OLARAK ÇALIŞMA HAYATIMIZ HAKKINDA KISA BİLGİLER

Çalışma hayatına çeşitli isimlerle devam eden şirketimiz yaklaşık 2000 yılından itibaren bu sektörün içinde var olmaktadır. Çeşitli isim altında hizmet verdikten sonra en son www.motorkurye.org ismi altında toplanarak hayata tutunmaya çalışıyoruz. Zor yaşam savaşında hala ayakta kaldığımız için şükürler olsun diyoruz. Harbiden bu kurtlar sofrasında para kazanmak çok zor bir durumdur.Uzun uğraş ve çabalardan sonra kurduğumuz bu yeni firmamızda Allah’tan sağlık, sıhhat ve hayırlı işler olmasını diliyoruz.

BİRDE ŞURASINI İYİ BİLİN RAKİP FİRMALAR BİZİM DÜŞMANIMIZ DEĞİL KARDEŞLERİMİZDİR.

Malesef diyoruz çünkü diğer kurye arkadaşlarının çoğu karşı taraftaki firmaları düşman olarak görüyorlar. Bundan dolayı her kes bir birlerinin internet sitelerini kapatmaya yada uğraşmaya çalışıyorlar. Hatta reklam verdiklerinde bir birlerinin reklamlarına tıklayıp karşı tarafın zarar görmesini istiyorlar. İşte bir çok iş alanlarında böyle insanlar olduğu gibi, bizim sektörde üzülerek ifade edeyim ki daha fazla bulunmaktadır. Fakat ne olursa olsun onları düşman görmüyoruz. Her kes ettiğini bulur diyoruz.

VERDİĞİMİZ TÜM ÇALIŞMA SİSTEMİ İÇİNDE EN ÖNEMLİ MESELE  YER TUTAN ÖĞE PRENSİPLERİMİZDİR.

Acaba insanlar ve araçlar geçmesin diye mi yaptınız bunları anlamıyorum Hala köprüler ful trafik, denizler ful dolu, yollar otobanlar ful dolu. Yapılanların hepsi de para kazanmak için yapılmış torunlarımızın parasını ödeyeceği icraatlar. Normal Çalışma ortamında çevreye, trafiğe ve insanlardan gördüğümüz sıkıntılar bir çok alanda olmaya devam ediyor Örneğin, Bir bölgeden başka bir bölgeye yada bir semtten başka bir semte on lira normal kurye ile yollayan bir müşterimiz bu sistemi kullandığı zaman fiyatı iki katı yani 10 lira yerine 20 lira ödeyecektir. İşte bu kadar basit bir durum.