Etiler Kurye Sizlere Ulus Ve Ortaköy Arası Hizmet Veriyor

ETİLER MOTO KURYE

Etiler Kurye Firması Olarak Sizlere Mükemmel Hızda Süper Hizmet Sunuyoruz

Değerli arkadaşlar Etiler Kurye olarak bu bölgenin çevresindeki semtlerede hizmet götürüyoruz. Sadece burayla sınırlı kalmıyoruz. İşte buralardan da çıkacak işleri en çabuk bir şekilde yerlerine veriyoruz. İşte buraya yakın mahallelere gideceğimiz yerler şunlardır; Etiler, Ulus, Kuruçeşme, Ortaköy, Beşiktaş, Arnavutköy, Uçaksavar, Narin Sitesi, Maya Sitesi, Akatlar, Armutlu, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Baltalimanı, Rumeli hisarı, Boğaziçi Üniversitesi ve Uçaksavar bölgelerine de gidip çalışıyoruz

Zincirlikuyu Ve Çevresinde Hizmet Aynen Sürüyor İstanbul köprü trafiğinin tam merkezinde bir bölgedir. İkinci köprü ve birinci köprü girişi ve çıkışları arasında ortada bir yerdir. Aslında strejeji olarak önemli bir konumda yer almaktadır. Küçük bir alanı kapsasa da genel olarak yüksek binaların olduğu bölgeler arasında sayılır. Levent Büyükdere Caddesinden Beşiktaş istikametine doğru ilerleyince hemen sağ tarafta kocaman Zincirlikuyu Mezarlığı ile beraber semt başlamaktadır. Mezarlığın üstünde her ne kadar Her Nefis Ölümü Muhakkak Tadacaktır yazsa da malesef insanlar hiç ama hiç ölmeyecek gibi yaşamaktalar ve Dünyaya kazık çakacaklarını sanmaktalar.

Etiler Levent Civarında Burada Yıllar Önce Başımızdan Çok İlginç Bir Olay Geçmişti.

Yıllar önce işe ilk başladığım yıllarda, Etiler Levent arasında trafikte giderken yavaşça, aniden karşı taraftan aradan bir kadın fırlayıp bana vurmuş ve ayağını kaldırıma çarpmıştı. Hafif dizi kanamıştı o kadar. Hemen orada bulunan hastaneye getirdim. Muayene ettirdim ve pansuman oldu. Doktor bir şey yok demişti. Bende kendisine o zamanın parasıyla yıl 1997 yılları 20 tl para verip evine doğru yollamıştım. Taksiye bin diye vermiştim. Aradan iki gün geçince beni Etiler Levent Karakolundan çağırdılar ve şikayet var dediler. Kadın beni şikayet etmiş ve kendisine çarpıp kaçtığımı söylemişti. Ben şok olmuştum.

Asıl beni üzen o kadının tavrı değildi, orada bulunan karakol komiserlerinden bir adam bir memur bana akla hayale gelmeyecek laflar etmişti. Demekki benden para koparmak istediler.Yani o kadın ve kocası o karakoldaki polisleri tanıyordu. Orada bulunan polislerde benim üstüme geliyordu. Bende benimde bir tanıdık polis var deyince orda bulunan komiser haşa subhanallah burda Allah da benim Peygamberde benim seni elimden onlar bile kurtaramaz deyince başımdan aşağıya kaynar sular dökülmüştü. Hala aklıma geliyor ve üzülüyorum. Kimbilir onlara Allah ne yaptı bilmiyorum ama hafızamın derin bir yerinde kalmıştı bu olay.

Etiler Kurye yoğun temposu olsa da asla işlerini geciktirmeyecektir. Gece ve gündüz hizmet vermeye de devam edecektir.