BURSA MOTORLU KURYE SAYESİNDE BAŞARACAKSINIZ

BURSA İSTANBUL KURYE

Bursa Kurye Olarak Ancak Bir Şeyin Değeri Ancak Kaybedilince Anlaşılır

Şöyle baktığımız zaman düşünce ve yapısal olarak piyasa içinden biraz kenara durduk. Gerek işlerimizin yavaşlığından ve gerekse masrafların yoğun olması sebebi ile hizmetlerimize bir süre ara vermek zorunda kaldık. Bunun için sizlerden çok özür diliyoruz. Uzun zaman olmasa da yaklaşık bir üç senenin ardından tekrar sizlerle karşı karşıya ve sizlere kavuşmanın heyecanını hala taşıdığımızı söyleyebiliriz. Peki piyasaya dönmemizin nedeni neydi. Bu işi yapan firma adeti çok az olduğu için ve kaliteli hizmet alınamadığı için bize geri dönüşler olmuştur.

Yukarıdaki başlıkta da anlaşılacağı üzere bizim değerimiz sonradan anlaşılmış. Yani bizler sektörden çekilince bu işin afedersiniz çakalları piyasaya dolmuş Boşluğumuzdan ifade insanlara, firmalara, yalan dolan işler, sahtekarlıklar, ve gönderileri teslim etmemeler yada edememeler. Geç ve zamanında teslimat olmaması ve işin en önemli boyutu ise insanları kandırmak ve dolandırmak olmuş. Bunun neticesinde bize gelen yoğun istek üzerine ve eski müşterilerimizin bizleri tekrar araması ve ricası olduğundan bizler tekrar piyasa içine dönmüş bulunmaktayız. İlk başta bize ve tüm müşterilerimize hayırlı olmasını canı gönülden diliyoruz.

Bizler Çok İyi Biliyoruz ki Değerli Şeyler Çamura Düşseler de Değerlerini Kaybetmezler

Hani bir atasözü vardı bu konuda altın çamura düşmesi ile değer kaybetmez, altın gene altındır diye. İşte bizler bu yolda yollara düşsek te, üstümüz başımız çamur, toprak olsa da değerimiz aynıdır. Yani lafın kısaca, iyi insanlar, dürüst insanlar ve yardımsever insanlar ne kadar karalansa da ne kadar işlerinde başarısız olsa da ne olursa olsun onların karakterlerinden ve insanlığından asla bir değer kaybı yaşanmaz. Hatta onlar bu pis dünyada değerli kalan nadir varlıklardan biri olarak daha da değerlenir.

İşte bizde bunu yaşadık ve gördük. Tecrübe ettik. Hani demişler ya tecrübe hayat boyu yenilen kazıkların toplamına eşittir. İnsan bunları yaşayınca baya tecrübe kazanıyor. İnsanların dışarıdan sizlere sözleri ve nasihatları sizleri o güzel dönemde fazla taktırmıyor yada etkilemiyor. Çünkü o önemde durumun iyiyse gözünüz bir şey görmez oluyor. Diyorsunuz ki durumunuz zaten iyi bunlar bana ne diyor. İşte hani var ya bir musibet bin nasihatten daha önemlidir diye. İşte bizler de bunu yaşadık ve gördük. Hemde acı bir şekilde. İşte bundan dolayı hr kese tavsiyemiz asla hangi konumda olursanız olun kimseyi küçük görmeyin ve insanlara yukarıdan bakmayın, çünkü düştüğünüzde onların da altına düşersiniz.

İnsanlar İstanbul Bursa Arasındaki Kurye Hizmetinin Olmasına Ve Uzun Yol İşine Şaşıyorlar

Toplum içinde var olan düşünce çok çalışarak bir şeyler elde edebileceklerini zannediyorlar. Bu düşünce tabi ki bazı yere kadar doğrudur. Çalışmadan olmaz. Fakat çok çalışan insanlar da her zaman zengin olamaz. Her şey insanın şansına yani kaderine bağlı diye düşünüyorum. Nice kişiler var ki sabah akşam çalışıyorlar fakat ellerinde hiç bir şey olmuyor. Kazandıkları parada bereket olmuyor. Yada çalışarak kazanacaklarını zannedenler kaybediyorlar. Şimdi ne demek istiyorsun diye bir soru ile karşı karşıya kalabilirim belki de fakat dediğim gibi bu yanlış bir teori. Çünkü ben bu düşünceyi tamamen çürüterek insanların yanlış algısına karşı çıkıyorum.

Mesela bazı insanlar zengin aileden geliyorlar ve doğarken çok zengin doğuyorlar. Şimdi diyorsunuz ki ha o başka. Ne demek başka.? Bu insanlar hayatlarına daha doğar doğmaz hemde hiç çalışmadan zengin doğuyorlar ve çalışmalarına bile gerek kalmıyor. Başka örnek verebilir misiniz diye sanki sorular duyuyorum. Başka örnek verelim. Mesela hayatlarında üst düzey bakan başbakan, gibi brokratların, parti başkanlarının veya bilumum kişilerin çocukları veya evlendiği kişiler bayanlar fakirse gene zengin oluyorlar. Yani bütün fakir bayanlar zengin bir adamla evlendiği zaman gene zengin oluyor ve çalışmaya gerek kalmıyor. Bazı ailelerin hatta sülaleden çok eskiden zengin olan hanedanlar da var.

Bursa Büyük bir şehir olduğu için buradan çıkışlı İstanbul tarafına giden acil kargolarını taşıyan çok az

Evet aynen katılıyorum. Bazı insanlar çalışmalarına bile gerek kalmaz. Bazı çok çalıştığını zanneden çok zengin insanlar aniden çok fakir olabilir. peki duruma ne dersiniz. Adam hayatı boyunca çalışmış ve kazanmış fakat Allah bir gecede tüm servetini kaybettiriyor insana. Hani çok çalışmak kazanmaktı. Bu durumun tarihte ve günümüz çağında bir çok örnekleri ile karşılaşıyoruz. Önümüzde örnekler dolu ve anlatmaya bile gerek duymuyorum. Fakat zaten anlatsam da sizlerin fikirlerini değiştiremem. Çünkü bu algıyı değiştirmek gerçekten de çok zordur.

Fakat başka bir durumda fakir insanların kendilerine miras kalarak zengin olmaları durumu da bulunuyor. Uzak veya yakın bilmediği yerden kendisine yüklü miras kalması. Yada işte piyango çıkarak zengin olanlar. Fakat bunlar malesef mutlu olamıyorlar. Hep kaybediyorlar. Bazı insanlarda vardır ki bunlar tarlalarından veya başka bir yerlerden altın, maden gibi maddeler bulup ta gene zengin olabilirler. Yada yasa dışı olaylardan dolayı da insanlar zengin olabilir. Yani durum şu ki bir çok örnekte çalışmak zorunlu değil ama çalışmadan da olmuyor diyebiliriz.