Balmumcu Semtinde Neden Trafik Yoğunluğu Yaşanmaktadır

Balmumcu Motor Kurye

Bölgeye Atv Ve Sabah Gazetesi Geldiğinden Beri Yoğun Trafik Oluyor

Son yıllarda çoğu yerde olduğu gibi burada da yoğun bir şekilde trafik olmaktadır. Bunun birinci sebebi, Atv ve Sabah gazetesinin ana cadde üstünde olmasıdır. Daha sonra hala askeriyenin bir çok kolu buradadır. Ve iki tane otel hemde büyük otel gene bu cadde üstünde olduğundan araç yoğunluğu yaşanmaktadır. Birde Anadolu Yakasına geçiş bölgesinin ikinci yolu gene bu bölge içinden gidilerek varılmaktadır. Yolun Beşiktaş tarafında hemen sağda Darphane Dikilitaş girişi vardır.

Diğer firmaların aralarından sıyrılarak Allah a şükürler olsun ki bu günlere kadar geldik. Gerçek anlamda bir çok badireler ve çetin yollardan geçtiğimizi bilmenizi isteriz. Bir çok iş sektörünün ve bu  piyasanın içinde sahtekar ve yalancı insanların olduğunu her kes bilmektedir. Bizler bunların en acı örneklerini malesef tattık ve yaşadık. İnsanları dolandırmak ve hırsızlık en kötü en aşağılık bir durumdur. Bundan dolayıdır ki sizler bizim yaşadıklarımızı yaşamayın diye zarar etmeyin diye bizimle çalışmanızda yarar var diyoruz.

Çalışınca zaten farkı anlayacaksınız. Kimseyi Kıskanmadan Herkese hayırlı işler diliyorum.

Bizler dürüst ve sakin bir sistemle başarı ile çalışıyoruz. Herkse hayırlı kazasız işler diliyorum. Yukarıda da söylediğimiz gibi insanoğlu tarihi boyunca hep barbarca yaşamış ve Kabil ile başlayan bir birlerini öldürme serüveni günümüzü yani şuan 2018 Ekim ayında olduğumuzu sayarsak devam etmiş ve hala devam edeceğe benziyor. Milyonlarca, Milyarlarca insan bir kaç başkanın yada tarih boyu insanın emri ile ölüme doğru gitmişlerdir. Bu hep aynı devam ediyor. İnsanlar zaman ve mekanlar değişse de fikir düşünce ve açgözlülük nedeni ile katletmeye devam ediyor.

Tarihten örnek vermeye gerek görmüyoruz. Hep karşı tarafa kin duymuşlar. Ve bu din kavgası o kadar ilerlemiş ki bu konuda önlerine çıkan tüm her şeyi karşına almışlardır. Özellikle çocuklar, bebekler, analar, kadınlar, yaşlılar bile işin içine girmiş ve toplu katliamlar yapmışlardır. Büyük bir nesli ortadan kaldırmışlar kendi dinlerine uymadıkları için. Bu tarih boyunca böyle olmuş. İnsanları Anlamakta Zorluk Çekmek Herkesin Düşüncesidir, Birde ekonomik savaş yani para ve güç insanların gözünü kör etmiştir.