Avcılar Kurye Bölgenin En Büyük İşlem Hacmine Sahip Firmalarından Biridir.

AVCILAR MOTO KURYE

Avcılar İlçesinde Yaşanan Yaşam Standardı Ve İnsanların Durumları

Bizlerde bu düzen içinde elimizden geldiği kadarıyla çalışmaya gayret göstersek de kazandığımız paralar bir buhar gibi uçmakta ve vergi olarak geri dönmektedir. Bizden zorla kanun olarak alınan vergilerin dışında bir çok üründe de vergi katarak aldığımız için kazandığımızın ücretin yüzde doksanı ne yazık ki vergi olarak elimizden kaymaktadır.

Dünyanın en fazla vergisi olan devletlerin başında bizim burası gelmektedir. Yani iki bin lira alan bir kişi maaşının ancak yüzde yirmisini harcamış oluyor. Geriye falan miktar da vergi olarak geri dönüyor. Ki son zamanlarda bu vergi bize asla dönüşü olmuyor. Ne yol olarak, ne köprü olarak ne de baraj olarak geri dönüyor. Yollar paralı, barajlar paralı köprüler paralı iyide bizim vergilerimiz nerede diyecek soruyu kimse soramaz hale geldi.

Avcılar İlçesini Genel Olarak Biraz Tanımaya Ne Dersiniz?

Bu ilçemiz İstanbul Avrupa yakasında kalabalık bir ilçemizdir. Nufusu 500 binin üzerindedir. Aslında daha fazla olması gerekirken 1999 depreminden dolayı yoğun göç çıkışı olmuştur. Daha sonraki yıllarda toparlanmış ve tekrar göç almaya hep başlamıştır. Burası gerçek manada depremde çok yara almış ve etkilenmiştir. Bizler o günleri İnşallah daha ne yaşamak nede hatırlamak istiyoruz. Rabbimiz başımıza öyle olaylar İnşallah daha getirmesin diye dua ediyoruz.

İstanbul Çevre yolu üzerinde Küçükçekmece ilçesinden sonra Küçükçekmece gölünden başlamaktadır. Geniş bir alana sahip ilçelerden biridir. Çevreyolundan gidilebileceği gibi Tem otobanından da bu bölgeye gidebilrisiniz. Çevresindeki ilçeler, Küçükçekmece, Bakırköy, Esenyurt, Beylikdüzü ilçeleridir. Burası küçük ve  büyük olmak  üzere bir çok mahalleden oluşmaktadır. İstanbul Çevre yolu üzerine yapılan metrobüs hattından dolayı yol daralmış ve emniyet şeridinin kapanmasından dolayı yoğun trafiğe neden olmuştur. Bu bölge yoğun trafik akışından dolayı çekilmez hale gelmiştir.

Avcılar Motorlu Kurye Sizleri Yarı Yolda Bırakmaz, Başladığı İşi Bitirir

Burada diğer firmalarımızla ortak çalışarak, taşıyacağımız tüm işlerde en yüksek performansla en çok verimi almak için birlikte faaliyet verdiğimiz ve çalıştığımız diğer bölgelerimiz şunlardır; Avcılar Ambarlı Bölgesi, Avcılar Cihangir bölgesi, Avcılar Deniz köşkler bölgesi, Avcılar Firuzköy bölgesi ve Avcılar Merkez bölgesi, Üniversite bölgesindeki Hizmetlerimizdir.

İnsanların aldığı askeri ücret maaşı sadece kira ve faturalara yetmektedir. Hatta faturalar açıkta kalmaktadır. Dolaysıyla bu düzen aile yapısını kökünden ciddi bir şekilde zedelenmekte ve aile mefhumu ortadan kalkmaktadır. Çok acıdır bu düzen böyledir. Kimsede bunu anlayacak bilinç ve akıl ne yazık ki çok azdır.