Acarkent Motorlu Kurye Büyük Bir Başarıya İmza Atıyor

ACARKENT MOTO KURYE

İstanbul Beykoz İlçesinde Ayrı Bir Şehir Merkezi Ve Yaşam Alanı Olarak Yaşanıyor

Değerli Kurye kullanan insanlar. İşinizin daha kaliteli ve daha hızlı bir şekilde halledilmesini istiyorsanız size tavsiyemiz mutlaka gelen kurye arkadaşlara daha iyi ve daha nazik davranmanızdan geçmektedir. Çünkü be kadar olursa olsun bizler merkezden onlara talimatlar versek te ilk öncelik olarak insiyatif onların elinde olmaktadır. Çünkü sizinle direk yüz yüze muhatap olan elemanlar bu arkadaşlardır. Bazı nedenlerden dolayı müşteriler bu çalışanlarımıza kötü muamelede yapabiliyorlar, yada hiç nedensiz bir şekilde onları aşağılayabiliyorlar. Bunun sebebini bizler bile daha çözmüş değiliz. Bunlardan dolayı o paketi alan arkadaşlar o işi en son veriyorlar, neden o işverene kızdıkları için. 

Acarkent bölgesi daha çok orman alanı içinde olsa da, Genel olarak tamamı Beykoz ilçesinin sınırlarında bulunur. Buralarda birçok hacim ve alana sahip bölge ve arazi içinde bulunan bu güzel, kendi bünyesinde kurulmuş güvenliği ve özel güvenlik sistemleri gelişmiş olan sağlam bir yapıda özel güvenlik elemanları bulunan bir oturma ve ikamet alanıdır. Genel olarak zengin ve tanınmış kesimin daha çok ikamet ettiği bir bölge olan bu alan pahallı bloklardan ve villalardan oluşmaktadır. Orman içinde kurulmuş büyük bir alana sahip bir yerleşim merkezi rağbet edilen bir yer olarak bilinmektedir. Lütfen bu konularda çok dikkat edelim.

Genel eğilim olarak hiç bir paket ve gönderi taşımasından Kaçmadık. Resmi Her Ürünü Taşıyoruz.

Yıllardır Verdiğimiz hizmetin sonucunda hız ve aciliyet olarak bölgede sizler için her türlü çalışmayı yapmaktayız. Bu sektörü içerisinde verdiğimiz tüm hizmetlerin tamamen arkasındayız. Zamanında teslim aldığımız işlerinizi söz verdiğimiz zaman zarfı içerisinde zamanında teslim ediyoruz. Taşıdığımız her malzemenin ne olursa olsun değerinin farkındayız. Her taşınan evrakın önemini ve değerini sizden daha iyi önemsiyoruz. Çalışma koşullarımız ne olursa bide aynı derecede tüm zorluklara hazır bir şekilde elemanlarımızı hazırlayıp ona göre yola çıkma gayretini taşıyoruz. Verdiğimiz tüm zamanın en ayrıntılı bir biçimde ve en ekonomik bir şekilde kullanarak sizlere ulaşmanın gayreti içinde hizmete devam ediyoruz.

Acarkent sitesine gitmek isteyen insanlar iki yoldan birini kullanarak gidebilirler. Bir tanesi Kavacık semtinden Beykoz yeniyol istikametinden girerek Polenezköy sapağından sağa saparak hemen buranın A giriş kapısına ulaşmaktadırlar. Ayrıca gene Kavacık Çavuşbaşı yolu üzerinden sol tarafa orman yoluna girildiği zaman yaklaşık beş km sonra gene bu sitenin E kapısına ulaşılmaktadır. Plan olarak ve sokaklar biz kuryeler olarak biçimsiz ve bilinçsizce yapıldığından buraya yeni giden araçların aradıkları yere gitmeleri genellikle zor olmaktadır. Çünkü sokak ve cadde leri saçma sapan dizayn edilmiştir. İşte bu bakımdan çalışma olanağımız çok kısıtlı olmaktadır.

Verdiğimiz Hizmetin Farkında Olarak Değişime Ve Yeniliklere Her Zaman Hız Veriyoruz

Bir çok alanda Dünya ve Türkiye de gelişerek modern dünyanın içinde kaybolmamak için çalışmalarına hız vermek ve yön vermek zorunda olduğunu artık çok iyi anlamaktadır. Lakin bazı yönetici ve brokratların eski kafalarından dolayı bu ivme gecikmekte ve bize zararlar doğurmaktadır. Aynı şekilde bizler de bu işimizde çalışmalarımızı monoton bir seviyede tutmayarak gelişmek zorundayız. Yoksa hayatın içinde diğer güçlü firmaların arasında kaybolup gidebiliriz. Çünkü bunların örneğini çok acı bir şekilde bazı hatta bir çok firmalar yaşamış ve piyasadan silinip gitmişlerdir. Bizde bu duruma düşmemek için her geçen gün moden dünyanın teknolojilerinden yararlanarak hizmetlerimize yön vermeye çalışıyoruz.

Aynı şekilde size verdiğimiz değer kadar olmasa da hiç olmaz ise bunun yarısı kadar değeri hakkettiğimize inanarak bu değeri az da olsa sizden bekleme derecesinde bir güzellik bekliyoruz. Çünkü bu değer meselesinde bizlerin biraz daha gerilerde olduğunu düşünen firmaların ve elemanların sayısı gerçekten de çok az denecek kadar düşük seviyededir. Her ne olursa olsun aynı kalite ve aynı hızda yola devam ederek başarılı bir şekilde çalışmalara ivme vermeyi hedefliyoruz. Kaliteli hizmet için lütfen bizi arayınız. Bizler sosyal olarak ve hayatın içinde bir varlık olarak sizlerin içinden geçen düşüncelerinizi ve sizin içinizden insanlar olarak sizin isteklerinizi çok iyi anlıyoruz. Bu istekleri elimizden geldiği kadar yerine getirmeye güç gösteriyoruz. İstanbul Motorlu Kurye servisi için buradan takip edebilirsiniz.

Saygılar.